Áldás vagy átok travinak lenni napjainkban?

itt vagy: Eropolis > Transzneműek negyede > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Témagazda:

travifull


Áldás vagy átok travinak lenni napjainkban?
Sziasztok!

Így 5 év Eropolis-ozás után jutottam el odáig, hogy ez a fórum megszülessen remélem a travik és travikedvelők egyaránt szívesen fogják látogatni ( és remélem, hogy a traviellenes személyek is találnak benne majd gondolkodni valót)!

*Áldás vagy átok ?*

Jó kérdés és elgondolkodtató hogy társadalmunknak vagy önmagunknak köszönhetjük , hogy travi létünk hová sorolhatjuk!
Hajszál választja el a szerelmet a gyűlölettől ugyanúgy mint a travik kedvelését és nemkedvelését is!
Kérdezem én nem-e kellene magunkba nézni és viselkedésünkkel magatartásunkkal megmutatni a világnak , hogy méltóak vagyunk arra , hogy szeressenek elfogadjanak? Vagy megéri a *TRAVI*  jelzőt a sárba tiporva sajnálni önmagunkat?

Előre is köszönöm véleményeiteket meglátásaitokat!
Szeretettel!
Travifull!


Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
eni#962014-09-06 14:13:45
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/b/USRf_b22a46c/7fef99.jpg
 <3 
Sziasztok :)

Inkább áldás, magunkra nézve. Az viszont tagadhatatlan, hogy az elfogadottsága majdhogynem zéró.
A travi lét legizgalmasabb és egyben talán a legfelszabadítóbb részét, a mások elött való női ruhában való megjelenést éppen ezért igen nehéz elérni::::.
Ezért gondoltam egy olyan bulira, ahol travikedvelő pasik és travik vannak. Ha esetleg valakit érdekel a fórumomban talál részleteket :)

Pussz :) 

 <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3  <3 
travifull#952014-09-06 10:10:42
Válasz a(z) 94. üzenetre:
Szia *Jackthebunny!*

Köszönöm hozzászólásodat és tény hogy a társadalom szűk látókörű a te szavaiddal élve de meglátásom szerint mi travik tehetünk arról hogy elfogad vagy kirekeszt a társadalom!
Meggyőződésem hogy bármennyire is prűd egy társadalom lehet benne úgy élni hogy elfogadjanak tiszteljenek szeressenek attól függetlenül hogy szexuálisan fajilag nemileg vagy vallásilag hová tartozunk!
Csodás hétvégét!
Travifull!
jackthebunny#942014-09-05 01:56:24
Sajnálatos módon a társadalom elég prűd, és nem nyitottak. Mindenkit elítélnek akik nem felelnek meg az ő igényeiknek. Továbbá szeretnek más dolgával foglalkozni, mintsem a saját életükkel, mert mélyen legbelül tudják, hogy a saját életük nem tartalmaz semmi izgalmat, csak robotolást. Áldás azoknak akik elfogadják, átok azoknak, akik szűk látókörűek. 
noscsi#932014-08-19 18:32:04
Travifull köszönöm akivel én találkoztam arra irtam.
travifull#922014-08-19 18:26:26
Válasz a(z) 91. üzenetre

*Kedves  NOSCSI!*

Először is szívesen barátkozom komoly korrekt emberekkel tehát ezt nem kell külön megköszönni ez kialakult és így van jól!
Bár szívből örülök hogy általánosan Írtad a travikra hogy intelligensek azért picit ellent mondanék ennek ugyanis *SAJNOS*  van egy két olyan személy aki a travik szégyene minden szinten!
*NA DE ÚGY TUDOM NINCS ERDŐ SZÁRAZ FA NÉLKÜL TEHÁT EZ IS ÍGY TELJES!*
(Találtam már intelligens embert én más be állítottságút is!)
Köszönöm hogy olvasod a fórumot!
Csodás estét!
Travifull!
noscsi#912014-08-19 14:03:16
Tapasztalatom szerint sokkal inteligensebbek vagytok minden embernél köszönöm hogy elfogadtál barátnödnek Travifull.
travifull#902014-08-15 22:53:13
Válasz a(z) 89. üzenetre:

Szia *armani125*!

Köszönöm hozzászólásodat és azt is hogy vállalod hogy érdekel a téma így vagy úgy!
Az hogy áldás vagy átok ezt *CSAK ÉS KIZÁRÓLAG* az tudja igazán aki traviként él vagy szeretne élni!
Szió!
Travifull!
armani125#892014-08-10 12:00:55
Semmiféle képen nem mondanám átoknak mivel egy új forma egy új érzés mint nektek mint nekünk és egy kellemes érzés!
travifull#882014-08-08 14:18:36
Válasz a(z) 85. üzenetre:  
*Szia  ANDIKA3!*

Szívből örülök hogy te így éled meg kifejezetten jóérzés pozitív embereket látni itt is!!!

Csodás napot  Travifull!
tomcsy#872014-08-03 22:10:01
Válasz a(z) 86. üzenetre:KÖSZÖNÖM!!!!
travifull#862014-08-03 21:45:24
Válasz a(z) 84. üzenetre:
*Kedves  TOMCSY!*

Minden kezdetnek van egy vége lényeg hogy felemelt fejjel érd meg azt!
Mi visszavárunk!
Puszim!
andika3#852014-08-02 18:17:16
szerintem nagyon jó  <3 
tomcsy#842014-08-01 01:00:26
Nem hittem hogy ez eljön de most Búcsuzom nemtudom leszek e még itt nagyon szépen köszönök mindet nektek CSAJOK neked is travifull hiányozni fogtok nagyon !
Kívánok nektek minden jót az életben . 
Csók :*
naposnap#832014-08-01 00:49:45
Válasz a(z) 81. üzenetre:
Igen! Igazi TRAVIK vagytok, köszönöm Nektek- főleg a régieknek azt amit nyújtottak nekem, a "tudatlannak".  :) 
Puszi! Naposnap
boytanga#822014-08-01 00:42:39
Azért ahogy nézem elindult valami, talán ez is összehoz, megismer és majd elfogad. Én mindig is szeretem ide járni közétek, néha elvettem a sulykot de a tiszteletet azt mindenképp kiérdemeltétek. Hogy mások vagyunk lehet de a lényeg maradjunk emberek. <3  <3  <3 
travifull#812014-08-01 00:38:52
Válasz a(z) 80. üzenetre:
Kedves *NAPOSNAP!*

Köszönjük szépen kedvességed igazán megtisztelő ezt egs nőtől olvasni! Ne bántsunk senkit mindenki elkezdte valahol inkább nyujtsunk segítő jobbot és tanusítsunk szeretetet had lehessen mindenkiből *IGAZI TRAVI*!

Puszim!
Travifull!
naposnap#802014-08-01 00:22:23
Travifull neked és minden travinak innen üzenem:Ti tökéletesek vagytok. Az áltravikat nem kedvelem, csak mert női ruhába  öltöznek, nem jelenti. hogy közétek való.Fel a  fejjel lányok, kedvesek csinosak és műveltek vagytok. :)  
tomcsy#792014-07-31 18:26:15
Sziasztok!
Ahogy igértem az áldásos résszel térek most vissza és ez  SZEX!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagy betűs igen mert ez az élet egyik legjobb dolga és áldása ez a travikra duplán érvényes .
Aki még nem volt travival ez nem tudja és nem is fogja tudni mijen az. 
Számomra és szerintem sokak számára itt a legtöbbet a tartalmas szex jelenti a legtöbbet és nem a gyors numera lezavarva húzom a gatyásm és már futok is tovább , igaz rohanó világban élűnk azért ezt az eggyet nem kell elsietni szerintem sók nő véleménye is ugyan ez , még nekik is kevés nem hogy egy travinak :D
na de hogy miről is van szó az odaadó szenvedéjes szexről igen mert egy travi ilyen persze ez a partneren is múlik .
Az oral szerintem mindenki szereti így a travik is igénylik és persze a másikat is volt részem ebben is abban is nem vagyok egy férfifaló de a szimpla dugunk és kész hát nem épppen élvezetes, viszont az összes erogénzóna kiaknázása na az csúcs de még mennyir hogy az .
Nem kell megijedni nem kell hozzá óriási mért csak jól kell tudni használni .
Találkoztam jópár olyannal itt és máshol is 
hogy extras csajjal szeretne dugni ahogy ők mondják persze szeretkezni jobban szeretek ám legyen és sok elképzelése az hogy jól szétdugom ami max 5 perc és annyi mel leszopato hát nemtudom én ettől nem vagyok kielégülve . Kérdem én akkor minek az extra ha azzal nincs foglalkozva na mindegy ezt mindenki maga tudja . Ahogy azt meg én tudom nekem 5 perc félóra kevés max ez csak bemelegítés . Jobban kedvelem az egész éjszakás szexet ahol végig zongorázzok az összes lehetőséget . 
Na ezek után mindenkinek meg lessz a véleménye rólam hogy ez mekkora egy ........... de nem nem .
Ez a travik biztos értik ha egy laikus nem is nem akarom itt azt mondani hogy job mint egy nő de mondom szerintem igen igaz ezt embere válogatja .
Személy szerint travihoz nem vonzódom ahogy nőhöz sem ,viszont a férfis férfit imádom :P
Na viccet fére téve kihívó és szexi tudja mit is akar és azt a szexben evéghez is viszi ez a travik egyik nagy előnye . 
Vannak csak élvezetből szőrös labra testre ezt azt felhúzók na nem ez ezért mégsem persz travinak adják ki magukat hol ott ahhoz semi közeés ezzel el is értünk arra a pontra ahol a társadalom el akadt és ezen nem is csodálkozom. 
Csak meg kell nézni itt a nagyokat akik izzig vérig travik nem nem magamról beszélek és neveket sem említek szerintem tudjátok kikről beszélek hát a társadalomnak csak őket kéne nézni és a  vélemény is merőben változna. 
És mert valaki kihívó hát istenem ki nem szeret az lenni?
Én szeretek és sok nő is szeret kihívó lenni ez indítja be a férfit és ezt a travik is tudják amit jól is kamatoztatnak a szex terén .
Ha egy férfinél eléred azt hogy még az ágy előt nebírjon magával nyert ügyed van és ot már csak bevetni a többi praktikát hogy mégjobb és élvezetesebb legyen . 
hát talán ennyi nem megyek itt most bele mocskos részletekbe amik nem is mocskosak de az egy másik forum szerintem. 
Szóval a szexben is áldás egy travi és nem csak abban csak kell hozzá a megfelelő partner aki nem csak kihasznál.
Személy szerint volt rá példa a mai napig kíván és vissza akar kapni nemfog mivel kihasznált és eltiport hát nem nemfogom ezt vele mégegyszer lejátszan barátom lehet de több nem . 
Ahogy azt már itt irták előttem ez is benne van a pakliban .
Na csók édeseim!
Mindenkinek élvezetes napokat kívánok!!!!:P:P:P
Mert ez egy áldás!!!!!  
sidney#782014-07-31 13:38:09
Válasz a(z) 75. üzenetre: Ez megtisztelő életem. Tudod nagyon nehéz mostanság is uralkodni magamon, és az érzéseimen. Tudod én büszke vagyok arra hogy vannak akik felnéznek rám, és szeretnek, mert ez azt jelenti hogy jól végzem a dolgom. A dolgom pedig nem csak az, hogy travi legyek, hanem hogy segítsek a hozzám hasonlóaknak. :) Feldolgozni a dolgot, vagy eligazodni ebben a világban.
sidney#772014-07-31 13:26:12
Hát látom bepörgött a fórum :) Amit rólam gondoltak és gondolna, és félig ez meg is mérgezte egy ideig a magán életemet a következő. Nem voltam ám ilyen szelíd mint most. Régen váltogattam a szexpartnereimet, mint más a bugyiját. Aztán megismertem a párom, hát az elején jó volt minden illetve harcoltunk eléggé rendesen, de itt most nem ez a lényeg. Engem mindig eropolis egyik ribancának neveztek el, és ug is fogtak engem mint embert fel. Nagyon sok, sőt rengeteg szar keverést tudhatok magaménak, olyan dolgokat is amelyekhez közöm sem volt soha és mégis azt hitték és sajnos sokan még mindig azt hiszik hogy igaz. Egy példa pl, hogy állítólag én jelenleg is magamnak keresek pasikat, holott az adatlapomon tisztán világosan kifejtem mizujság van. Aztán: régebben hog én mindenkivel lefeküdtem aki szembe jött. Ezeket a vádakat eg idöben kikértem magamna, most meg már szarok rájuk, mivel aki ismer az tudja, hogy nekem SOHA sem volt mindegy, hogy kivel és mikor és hol. Kérem szépen ez olyan szinten szolt bele a privát életembe, mert voltak természetesen jóakaróim, barátaim, akik ezeket mondták, hiresztelték, és volt pofájuk arra is, hogy bocsánatot kérjenek, pedig egyáltalán nem gondolták komolyan. Nos érem tisztelettel mostanra eljutottam arra szintre, pontosan nem érdekel ki mit hazudozik rolam, illetve az irigységéből, és ürességgéből adódóan miket mond rólam. Egyszerüen megtanultam leszarni, mert egyedül én tudom mi az igazság, és a többi meg porhintés, szarkevcsi ami miatt akár kapcsolatok mehetnek tönkre, barátságok szakadhatnak szét. Ugyanezért nem járok be, mert vannak olyanok és sajnos ezek között olyan emberek akik közel állnak hozzám, mégis másoknak hisznek és nem nekem.Jelzem évek óta. Én csak azt kívánom az uszitgatós és szarkeverő emberenek, hogy ne többet, de ugyanazt kapják vissza az élettől, amit nekem adtak.A megaláztatástól kezdve a megcsalatáson át, a szar keverésig, és a tönkretételig mindent. Aztán meg lehet megkérdezni engem hogy én is így éreztem. Én tudom azt hogy nem mindig vagyok és nem is lehetek tökéletes, akár mint travi akár mint barát de még akár mint pár sem, mert emberből vagyok én is és mint olyan hibázhatok. De senki ne higyje azt hogy a jó isten nem adja vissza. Sokszor a dupláját kapja az ember :)  
travifull#762014-07-31 13:22:35
Ezt minden travinak travikedvelőnek és mindenkinek *AKI VALAMIÉRT ELTÉRŐ ÉLETFORMÁT ÉL AZ ELVÁRTTÓL!*

http://www.youtube.com/watch?v=fwiCUti__TA
tomcsy#752014-07-31 13:13:28
Válasz a(z) 73. üzenetre:Köszönöm!!!!!
Sidney te is eggyike vagy azoknak itt akikre felnézek és bátorságukból erőt meríttek .
Ezt kéne tenni mindenkinek és semi gond nem lenne .
g24#742014-07-31 13:11:58
Válasz a(z) 73. üzenetre:
Szerintem is. De engem nem érdekel,ha más nem ilyen,én élvezem. :P
sidney#732014-07-31 13:10:30
Válasz a(z) 71. üzenetre: Ha feleannian igy gondolnák, mint Te nem lenne annyi boldogtalan ember közöttünk.
tomcsy#722014-07-31 13:06:55
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/9/USRf_913b3e3/19c15f.jpg
Sziasztok!

Atéma lehet hogy kényes ve véleményem szerint ez az élet!
Saját tapasztalataimról tudok csak beszélni, lehet hogy sokan azt hiszik na ennek milyen jó profi fotók biztos eren ágynak döntik!!! Nos ebben tévednek és elmondhatom hogy személy szerint is majdnem későn vállaltam fel saját magam. Mert ez a lényeg először is magunkat kell elfogadni és önmagunkal úgymond jóban lenni. Nagy elhatározás kellet ehez és bátorság a legjobb ha mindenki azzal kezdi hogy bevalja saját magának hogy is erez mit is akar utánna a legközelebbi hozátartozókkal kell ezt közölni NEM KÖNNYŰ!!!!! ez tény. Megtettem nem fogadta kitörő örömmel és idő kellet ahoz is hogy elfogadja de sikerült, el tudom képzelni mennyire hibásnak érezhetik magukat a szülők viszont el kell magyarázni és tisztázni ezt a kérdést máshogy nem megy.Ez mind a kezdeti nehézségekhez tartozik. Utánna jön a többi munkahely , barátok satöbbi. 
Munkahely nehéz ügy  :) mondhatom  nem írom le hol dolgozom a lényeg multinál szóval rengeteg koléga viszont csak egy aki a változásuk után beszél velem 
a többinek meg van a nem éppen jó véleménye személy szerint ezzel én nem törődöm nem mondom hogy kellemes hogy az ember háta mögött mondanak mindent viszont ha segítségre szorulnak le tudják ezt nyelni ők is  :D .
A környezetem szintén nehezen de elfogadja a tényt hogy más vagyok mint ahogy ismertek , barátok persze nincsenek . Ezért mélyen együt érzek velem hasonlóan vidéken élő sorstársakkal, nem könnyű ahogy az életben semmi sem az küzdeni kell és megpróbálni boldogulni .
Igaz a sok tévhit amit a társadalom ezzel szemben támaszt nagy akadály de nem kell feladni .
Jó persze nem kell ezt most úgy venni hogy én sosem keseredem el de nyitott vagyok és ezen nem is változtatok .
Ez nem áldás nem is átok ez az életünk amit élünk. 
Ha nem tudtok dűlőre jönni és mihez kezdeni keressetek olyat akiben megbíztok és beszéljétek meg a dolgot nekem TRAVIFULL nagy segítséget nyújtott azzal hogy meghalgatott sokszor ez többet ér bárminél. 
Ez itt és most még egyszer NAGYON KÖSZÖNÖM!! Ő egy remek ember !! És ez a lényeg EMBER legyen az travi, nő ,férfi , zsidó, katolikus, református , baktista stb , fehér vagy fekete, a társadalomnak cask ezt kell meglátni és semi gond. Persze ez nem ilyen egyszerű gyűlölet mindíg is volt és lessz is ahogy megvetés is ezen nem lehet változtatni.
Egyszerűen élni kell.
Akit meg a szexuális oldala érdekel hát igen az érdekes  :)  de ezt majd legközelebb bővebben kifelyteném  :D  !
Addig is minden jót és sok sikert mindenkinek!!!!!!!!!

Csók   Tamara!!

U.I.
teszem ezt a képet ez érdekes cask véletlenül készült  :D 
Na CSÓK MINDENKINEK !!!!
g24#712014-07-31 13:02:44
Nekem áldás,hogy vannak travik. :P
Éz élet ajándéka egy szép travi. )
sidney#702014-07-31 13:00:41
Szerintem mind a kettő egyszerre. Áldás, mert tudunk úgy gondolodni mint a nők, sőt sokmindenben jobbak is lenni, és itt nem feltétlenül a szexre gondolok. Bocs csajok nem bántás akart lenni. Átok, mert a férfiak kihasználják gyengeségeinket, és vannak olyanok akik elkezdenek játszani velünk, aztán ha besokaltunk, meg elkezdenek kaparni, hogy vissza engedjük öket. És vissza is engedjük, és kezdödik minden elölröl. A magam részéröl, mint a nők kb ugyanugy viselkedem, mindent megadok, és ha besokalok többet nem engedek. Átok amiatt is, hogy a társadalaom nem fogad el minket, de ez részben a mi hibánk is, mivel hivalkodóak és sokszor polgár pukkasztóak tudunk lenni. Szerintem magunba kellene nézni és elgondolkodni hogy miért is nem néz a társadalom jó szemmel ránk, ugyanis az egész csak hozzá állás kérdése. Ha én normális vagyok mások is normálisak velem. Ezt az elvet ellene alkalmaznunk szerintem legalábbis.Illetve a magán életben amit án alkalmazni is szoktam aár baráti akár kapcsolati téren is hogy: Ahogyan bánnak velem, úgy bánok a másikkal én is.
travifull#692014-07-30 16:28:29
Válasz a(z) 68. üzenetre:

Szia kedves *dodo78*!!!

Köszönöm az elismerő szavakat és örülök minden véleménynek hidd el főleg a kívülállókénak mivel érdekel mit hogy lát a *VILÁG*!!!
 Igaz hosszú fáradtságos út végigcsinálni a travivá (nővé) válást ugye ami köztudottan részleges minden esetben mert egy nő attól nő hogy életet tud adni (sajnos ez nem adatik meg nekünk) de bátran állíthatom megéri méltósággal végigmenni eme útonn!
A társadalomtól meg akkor legyünk kiborulva ha mindent megtettünk annak érdekében hogy tisztelhessenek bennünket!
Ezt az elfogadás témát nem boncolgatnám mivel a véleményem sokaknak nem tetszene!
(Csak zárójelbe jegyzem meg ne várjunk tiszteletet amíg közönséges módon sárba tiporva a travijelzőt éljük mindennapjainkat)
Sikeres ismerkedést neked!
Üdv Travifull!!!
dodo78#682014-07-29 14:03:55
Sziasztok,
Tetszik a fórumod Travifull, mindamellett egy elég kényes témát feszegetsz ezzel. Szóval engedtessék meg egy "kívülálló" véleménye is. :-)
Én alapvetően heteronak gondolom magam, de az utóbbi időben egyre inkább érdekel a travik világa. Mondhatom azt, hogy a Breda által említett kasztba tartozom, akik még soha nem voltak kukiscsajjal, de vágyaik közé tartozik. Hogy ettől biszex lennék? Ezt nem mondhatom ki, de ha egyszer lesz módom megtapasztalni, hogy milyen egy travival, ígérem megírom. 
De miért is írtam ezt le? Az átokhoz kapcsolódik. Abszolút egyetértek abban, hogy travinak lenni napjainkban talán inkább átok, mert a társadalom nem elfogadó. Ez talán azért az utóbbi időben kissé lazul. Másrészt a nyugati társadalmak, akik pl a homoszexualitást is máshogy kezelik, előrébb járnak ebben, ezáltal ott talán könnyebb (nem azt mondom, hogy könnyű!) travinak lenni.
Magyarországon ezeken a kérdésekben nagyon el vagyunk maradva, ezért élhetik meg átokként a travik mindezt.
Másik dolog. Valóban vannak azok a pasik - és szerintem nem is kevesen - akik nap, mint nap fantáziálnak arról, hogy travival szexelnek, de a barátaik, ismerőseik körében fújjolnak, és ellenzik az egészet. Miért is? Ha a társadalom (csúnyán szólva) kirekeszti a travikat, de legalábbis nem fogadja el, akkor hogy is fogadná el azokat, akik kapcsolatba kerülnek velük. Az ettől rettegő férfiak azok, akik kis meleg otthonaikban fantáziálgatnak, esetleg itt csetelgetnek, ismerkednek, de a hétköznapokban visszatérnek a fújjolók táborába, nehogy valami is kiderüljön. (Tisztelet a kivételnek!)
Én soha nem tartoztam azok közé, akik egy travit, egy meleget azért utál, mert travi, vagy meleg. Én mindenkiben megpróbálom az embert keresni, és azért mert a szexuális hovatartozása más, mint az enyém, nagyon is lehet jó fej.
Áldás? A sok átok közt azért áldás lehet az, hogy ha valaki teljes értékű travi életet él, ha valaki megküzd a tiszteletért, és utána estéről estére nyugodtan hajtja álomra a fejét, mert ő már Ő. Az, aki mindig is lenni akart, aki sokáig csak bújkált, de most előjöhetett, és szabadon él. Minden elismerésem, és tiszteletem az övék, szerintem eszméletlen küzdelem, és harc lehet mögötte. Valószínűleg azért is van olyan kevés travi, mert erre nem sokan képesek, nincs bennük meg az erő, hogy kiálljon és változtasson.
Szóval visszatérve a kérdésre, iszonyat nehéz lenne erre jó választ is adni, mindenki máshogy éli meg.
Remélem azért a társadalom is lesz majd olyan elfogadó, hogy nem átok lesz travinak lenni, hanem igenis áldás.
travifull#672014-07-26 07:27:52
Válasz a(z) 62. üzenetre:
*Kedves  Transzicicus19!*

Először is köszönjük a csatolt fotót igazán jól nézel ki kedveske!
Másodjára köszönöm hogy aktív fórumlátogató vagy és ,hogy megosztod velünk véleményed tapasztalataidat!
Szívből örülök hogy jól érzed magad úgy ahogy vagy és hogy megtaláltad az aranyközéputat áldás és átok közt!
Csak így tovább *GRATULA!*

Baráti ölelés!
Travifull!
nikita-kocsis#662014-07-13 23:51:04
travinak lenni magyarországon....

ide most mindenki beírhatná 1-1 mondatban a saját benyomását, amit tapasztalt, ami az életét jellemzi általában,, és lehetne belőle átlagot számolni hogy 0- 10 között mennyire jó, milyen jó. 
DE mi a jó ? ( a max 10 pont ) Hol és melyik országban földrészen városban ? jó kérdés, ugye? 
Az előző, külföldi tapasztalatokat, hallottakat, azért próbáltam felvázolni ...  de pontozni sokat én se tudok..

Mitől is függ, hogy itthon menniyre jó?
1. ha nincs munkád, pénzed, biztos megélhetésed, elkeseredettségedben a legközelebbi barátodba is beleköthetsz, hogy Mibűl ... ??? 
valahol megérthető, de vigyázz, a tömeget így lehet birkaként vezényelni: vedd el mindenét, adj neki "juttatásként" egy kicsit, és azt teszi amit mondassz neki... amellet ingerült és dühös és irigy lesz mindenre és mindenkire..
2. előbbiből adódóan a politikai demagógok vihetik és viszik az embereket ilyen irányba, ÉS: nem mindíg csak a jobbosok !!!! csak figyelj rá ki mit mond, oszd el 2 vel,, vonj belőle gyököt,, 
3. vallásos meggyőződésűek: ugye sokat olvastunk hallottunk olyan véleményt, hogy a homoszexualitás gyógyítható.... hmmm... ami a jóisten 'véletlenül' elcseszett, azt ember csak szeretettel és megértéssel tudja "helyrehozni" : azaz szeretni és elfogadni.

Mindent összegezve: nyílt propagandát itthon folytatni, a fenti 3 okból kifolyólag, jelenleg szélmalomharc 
,, bár állítólag az idei Bp. pride konszolidált volt,, de furcsa volt, hogy a tüntetők ellentüntetők viszonyáról, részletesen kevés cikket leltem (lehet, hogy túl info -éhes voltam? )
nikita-kocsis#652014-07-13 23:14:38
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/5/USRf_5cdb4f6/278a9f.jpg
ha az eu-t nézzük nézzük: 

1. hazánkban: kirekesztett,, lenézett, támadott: szar. Persze az ember hol próbálná, ha nem itt... :)
2. Németország: (mások bövebb elbeszélése alapján)  elfogadottabb, (nem tudom kategorizálni mennyire), valószínüleg, mint mindenhol nagyvárosban jobban.... falvakban változó ....
3. Hollandia: teljesen elfogadott az utcán, a hétköznapokban. Egyébként pl: Amstedam Pride- on a TELJES felnőtt társadalom részt vesz, mindegy milyen nemi és szexuális beálítottságú, és hatalmas létszámban vannak jelen a túristákat is. 
4. Dánia: erősen megosztott. Elfogadott, de úgy érzem inkább államilag erőltetve elfogadtatott (itt fogadták el először a melegházasságot) De:  a lakosság bizonyos hányada erősen szélsőjobbos: az utcán az emberek 99,9 % -A MOSOLYOG, DE az-az 1-2 beszóló anyázása erősebb, mint itthol...
5. Belgium: hát ott mindenki buzi (bocsi fiukák) , szóval ott nem kérdés,, persze az iszlám negyedeket ott is kerüld,, mert ferde szemmel nézhetnek rád....
6. ausztria: ahogy hallottam eléggé elhomokosodott
, de részleteket nem hallottam
fentebb  sved ,stb. nem jártam, de a hideg miatt nem is végyok,, a bundabugyi nem a műfajom..

a lényeg: jobb, ha ismered a terepet civilben, és öltözködj az adott mikorkultura diszkréciója szerint,, ill napszak, alkalom szerint lj miniben :D ),,  
De a legfontosabb: ha önmagaddal tisztában vagy (még ha csak évente 1x akarsz csaj lenni, de akkor tudod hogy te vagy a te, bízol magadban),, akkor nincs probléma... :)
mojito22#642014-07-11 21:49:44
A(z) #64 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
transzicicus19#632014-07-11 03:04:15
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/d/USRf_d14c62f/ec0bcf.jpg
Ja! Egy fotó,csak hogy vállaljam a pofimat is :D :P 
transzicicus19#622014-07-11 03:01:33
** Sziasztok! Folyamatosan lesem a fórumot,öröm olvasni,hogy ennyi ember írogat. :) Ugye a fórum témája az áldás vagy átok?  Nos,egyszer már leírtam,de az rövid volt,most kicsit kifejtem. Szerintem egyik sem. Áldásnak azért nem mondhatom,mert nem olyan világban élünk,ahol ez az életforma,egyéniség a társadalmi ranglétra csúcsán lenne... Átoknak pedig azért nem mondom,mert az ha valaki más,mint az "átlag",az nem átok. Egyébként is,mi az az átlag,mi az az általános? Ki hozta meg vajon ezt a szabályt,hogy az a normális,ha egy nő és egy férfi van együtt? Erre kíváncsi vagyok :D Butaság az egész fiúk-lányok... :) Aki transszexuális,vagy transznemű,csak az tudja igazán felfogni,értelmezni,és kezelni ezt az életformát,az élet adta helyzeteket,súrlódásokat. Azt gondolom,a mifajtánk ebben a világban soha nem lesz elfogadott,de valójában azt hiszem ez nem is fontos. (Pl. Ha megtetszik itt az oldalon egy pasi,és ágyba akarunk bújni egymással,akkor azt úgyis megtesszük,szépen,diszkréten,nyugisan :D ) Szóval engem személy szerint pont ezért nem érdekel senki véleménye,ha lebuziznak,vagy homofóboznak...hagy mondja! Ennyi telik tőle :) Visszatérve! Én nagyon élvezem azt,aki és ami vagyok! A társadalom meg .... be! :D Hatalmas szívvel és odaadással sminkelgetek,öltözök sexy rucikba,kéjelgek néha a közösben a camera előtt stb. :D Imádom ezt az életformát,és soha senki és semmi kedvéért nem fogok és nem is akarok lemondani róla! :) Aki pedig ez ellen nyilatkozik,vagy ezt nem fogadja el,az előbb a saját életvitelén és nemi identitásán rágódjon el kicsit,hogy ki ,mi és miért ,hová tartozik .Hiszen ezért vagyunk emberek,mert mindannyian különbözünk egymástól! Nincs két egyforma ember,soha nem is volt,és nem is lesz! Ami pedig az életvitelünkre értendő: tele van izgalommal,bujasággal,és felfedezendő rejtélyekkel,imádni való élet ez,csak bele kell csöppeni egyszer,,hisz szokták mondani... a jóra hamar rákap az ember! Hát én jó pár éve rákaptam,és nem tudok lemondani róla :D 

sokat pötyöghetnék még,de hajnali 3 óra van,és már nincs annyi ötlet,de még jönni fogok! Pussz :D :) 
beacd#612014-07-03 21:05:49
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/c/USRf_c501653/071585.jpg
Szia, a véleményem egyszerű travikra szükség van és egyre többen hódolnak ennek a szenvedélyüknek viszont sokaknak sokkal egyszerűbb pocskondiázni másokat az helyett hogy vállalnák kialakult fétiseiket :)Legtöbbünk valójában ha férfi oldalamról nézem a travikat bátortalan mert fél a társadalom kirekesztésétől, vagy nem tudja hol kell ismerkedni :) Ha a női énem oldaláról nézem a travik helyzetét magam is szívesen lennék az de csak profi és gondolom nem is olyan egyszerű az út ami oda vezet nem beszélve arról hogy olyan genetika is kell hozzá :) Irigykedve nézek rátok nem titkolom, és ti jobban tudjátok mi kell egy pasinak:P Nagyon is szükség van rátok veletek és mellettetek vagyok :)
travifull#602014-07-03 14:50:44
Válasz a(z) 57. üzenetre:

*Szia Napszerelmes!*

Köszönöm a hozzászólásod kedves és igen valóban ragozhatnánk ki a travi vagy ki nem de ezt hagyjuk meg mindenkinek hadd vallja magát aminek gondolja!

A lényeg hogy emberileg megállja a helyét a társadalomban és ha már travinak kiáltja ki magát valaki hát viselje méltósággal a travi jelzőt és ne sárba tiporja ha már viseli.

Csodás napot!
Travifull!
travifull#592014-07-02 07:49:34
Válasz a(z) 56. üzenetre:

Szia kedves!

Semmivel sem vagy sem több sem kevesebb mint egy heteroszexuális életvitelt folytató személy!  Sajnos a közvélemény igen néha kegyetlen tud lenni de hidd el nekem megéri fölvállalni a szexuális hovatartozásodat és méltósággal büszkén viselni azt mert hosszu távon  igenis ki tudod vívni a környezeted tiszteletét és ha minden személy ezt tenné előbb utóbb megváltozna a közvélemény is én hiszem ezt!

Csodás napot!
Travifull!
bigdzsinn#582014-06-29 17:22:08
Én csak egyszerűen csodällak, imádlak benneteket. Sajnos helyhiányában  itt. 
napszerelmes#572014-06-25 18:42:45
A kérdés nem az, hogy "Áldás, vagy átok"
Hanem ki a TRAVI??? 
mayya#562014-06-15 17:03:49
Sziaszok,én 26 éves transzi csajszi vagyok és azért irok mert igazából nemértem hogy miért kell a transzikat lenézni vivel vagyunk mi másabbak mint egy hetero ember?Vagy mi akkor nemis vagyunk emberek?hm am ez csak itt Magyaroszágon van így más országokban sokkal lazában kezelik ezeket a dolgokat!hát ennyit szerettem volna további szép napot!!! :*  :*  :* 
breda#552014-06-10 00:42:15
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/0/USRf_0c012af/8f56d3.jpg
Tilos az Á Könyvek,
http://konyves.blog.hu/2014/06/08/trevor 

elgondolkodtató ..... Kultúra figyelőknek :))
travifull#542014-06-09 08:08:40
Válasz a(z) 52. üzenetr

*Szia Coolzoli!*

Aranyos vagy és igen van igazság abban amit írsz de sajnos az is igaz , hogy nagyon sok embernél már alap járaton ha szexuális érdeklődésed más mint a nagy átlag által hirdetett régi jó nő-férfi erotika akkor esélytelen hogy *JÓ EMBERNEK*  lásson bármit is teszel
!
Na meg a magunkat másokra ráerőltetés témába nem mennék bele mivel erről kifejezetten megvan a véleményem és nem tudnék elfogulatlanul írni!( csak annyit erről hogy igen néha már-már szánalmas ahogy képesek egyesek viselkedni csakhogy egy 5-10 perces gyönyörhöz juttassák magukat!)
Mindenképp köszönöm a hozzászólásodat és hogy olvasod a fórumot!
Szió!
Travifull!
elena#532014-06-08 15:45:51
Jo... it vagyunk eme oldalon, és talán nem lényegtelen ahogy itt "viselkednek" ... egymással, vagy akár travikkal szemben is.
Van ebben egy sekélyes személytelenség, olyan szövegeket nyomnak ami az életben, szemtől szemben szerintem elképzelhetetlen.
Most felteszem, saját magát mind oly komolyan veszi, mért nem probál emberként jelen lenni.
Egyébként ez nekem nagyon furcsa, mert akiben van cseppnyi tartás az olyan szövegre semmi normálisat nem reagálhat vissza.
coolzoli#522014-06-08 12:56:49
Szia Full! Az én véleményem az,hogy ha valaki jó ember alapjáraton,rendes,dolgos,együtt érző,kedves stb Akkor szinte teljesen mindegy hogy milyen ruhában van,milyen a szexuális beállítottsága.Ezt a beállítottságot magánügyeként kezeli,és nem erőlteti másokra,mint a boldogság egyetlen eszközét. coolzoli pusssz
travifull#512014-06-07 21:34:37
Válasz a(z) 50. üzenetre:
*Kedves  Brigit!*

Valóban igaz mindig szúrni fogjuk valaki szemét így vagy úgy és az is igaz , hogy talán néhány embernek csak és kizárólag * feszültséglevezetési felületként* vagyunk szálkák a szemében!
A politikával sajnos nem tudunk mit kezdeni csak reménykedhetünk , hogy eljön az az idő amikor minden travi élete * áldás* lesz!
Köszönöm azt hogy a számomra létező * A* szmély is írt a fórumba!
Őszinte baráti ölelés!
Puszi!
Travifull!
brigit#502014-06-07 21:16:59
Sziasztok.
Én úgy érzem ,amíg a politika nyomorban tartja az embereket ,feszülté   teszi őket és napi megélhetési gondok vannak addig nem lesz elfogadás .mert valahol ki kell jönni az elkeseredettségnek az emberekből. Így kerülnek képbe a pengeélen táncoló rétegek . Travik melegek ,vagy akár a vallási és etnikai kisebbségek .A viselkedés az már egy másik dolog . idióták ,magamutogatók mindenhol vannak sajnos akik nem tesznek jót az elfogadásnak. én í
gy érzem . lehetünk akármilyen jók , kedvesek vagy szépek .Mindig szúrni fogjuk valaki szemét. 
travifull#492014-06-07 18:33:22
Válasz a(z) 48. üzenetre:
*Kedves Atis57!*

Köszönöm a hozzászólásod és igen én is egyet értek a *Breda* hozzászólásával ettől eltekintve hadd ne kívánjunk rosszat senkinek hadd ne legyen kivetett senki a társadalomból mert az senkinek nem jó tehát próbáljunk meg szépen emberségesen éldegélni egymás mellet nem kihívva a sorsot magunk ellen!

*AZT KÍVÁNJUK MÁSOKNAK AMIT MAGUNKNAK IS SZÍVESEN KÍVÁNNÁNK!*

Sok sikert neked az oldal használatához és kívánom megtaláld azt a travit akit igazán szeretnél!
Szió!
Travifull!
atis57#482014-06-07 08:45:57
Szerbusztok!
  A breda hosszú sorait elolvastam és nagyon egyet értek vele. Én egy heteró vagyok némi bi érdeklődéssel de mindenki megnyugtatására ez ügyben az alábbi a véleményem:

        Aki egy travit inzultál az egy messze átlag alatti intelligenciával rendelkező személy és azt érdemelné a sorstól hogy ezen mássága miatt legyen ő a társadalomban kivetett mint egy leprás!
        Higgyjétek el nekem hogy azoknak akik magas szexuális kultúrával és igénnyel áldottak azoknak kifejezetten vonzó egy travi.
        Bár lenne hozzá szerencsém.

            Üdv és tisztelet nektek   Attila    
travifull#472014-06-07 08:33:04
Válasz a(z) 46. üzenetre:

*Szia Elena!*

Köszönöm hozzászólásodat a témához és bár tényleg a *látszat* az ami a fontos nagyon sokak számára igy kénytelenek még önmaguknak is hazudva egy társadalmi elvárásnak megfelelően * megkreált* életet élni sokan, akad még olyan aki elfogadja megérti tiszteli a másságot és még gondolkodik is!
Az általánosításról meg annyit hogy ez népbetegség nem lehet vele mit tenni sajnos max annyit hogy mi nem állunk be a sorba ( legalábbis én nem) és ha egy adott személlyel van gondom nem fogom általánosan mindenkire ugyanazt a jelzőt használni!
Csodás napot!
Puszim!
Travifull!
elena#462014-06-06 21:56:44
Válasz a(z) 36. üzenetre:
Szerintem aki egy személy alapján általánosít be, az ostoba.. egyformának lát mindent..
tulságosan rászoktatják a népet valami leegyszerűsítő gondolkodásra, ami nem is gondolkodás, mivel pont nem gondolkodnak  :D 
elena#452014-06-06 21:31:11
Az emberek sokat adnak a láccatra, azt tartja össze-fent a társadalmat, és nem az öntudatos kifejlett egyéniségek nyilt őszinte együttélése, és elfogadása.
travifull#442014-06-03 07:57:35
Válasz a(z) 42. üzenetre

*Kedves Breda!*

Köszönöm szépen hozzászólásodat nagyon szépen fogalmaztál és talán ha tényleg elgondolkodunk teljesen fölösleges a kérdőjel *Áldás és Átok*!
Ettől függetlenül én kívánom minden egyes travinak hogy áldásként élje meg a mindennapokat!
Sok szerencsét az oldal használatához! ( Vagy egyet de azt nagyot ;)  ;)  ;)  ;)  ;) )
Puszi!
Travifull!

transzicicus19#432014-05-31 18:40:30
Bredussom! Maximálisan egyetértek nagyon szépen fogalmaztad meg a mondandódat! :) :) :) Cuppanat :* 
breda#422014-05-31 18:35:49
Szia! Áldás vagy átok? Ahogy én látom, most ebből a szemszögből kívánom megvilágítani a témát. Szerintem transzvesztitának lenni e kettősségből táplálkozik, mint az átok és az áldás ez a kettősség az ami adja a transzvesztita életmód esszenciáját. Teljesen akkor tudja élni egy travi az életét ha e kettősség jelen van. Persze hozzá teszem ez a 20-21. századra értendő,Tudunk olyan példát említeni az elmúlt századokból ahol a francia és az angol királyi udvar és annak háztartásában bizony jelen volt a transzvesztita oldal. Igen, és talán jobban fogadták el, mint a mai modern társadalom, próbálja kitaszítani a másságot. Valahogy küzd ezzel, nem bírja megemészteni a létezését. De van. Jó pár éve, hogy regisztráltam az oldalra sok travival való beszélgetés alapján azt szűrtem le: 1. Vannak olyan pasik akik azért húznak fel női ruhát mert ezzel a titkos vágyukat kielégítik, és persze ezeknek a titkos átöltözéseknek a vége a maszturbáció. Ők nem tudják az átok részét megélni, mert egyszerűen nincs jelen náluk.Második csoportot alkotják a travik és a crossdresserek, most nem kívánom szétválasztani őket, mert ők is megtudják élni az átok részét.De mi is az átok? Pl hogy atrocitás ér minket vagy bántalmazás vagy akár szóbeli bántalom. Miért is van ez. Vannak férfiak akik nem vallják be maguknak hogy igen is vonzó egy kukiscsaj és mégis egész napjukat azzal töltik hogy chatelnek és utána lehordják mindenfélének a travikat, Undorító faj- ilyen jelzőkkel illetnek minket, mellette meg a maszturbálnak. Vannak azok a pasik akik a próbálkozós fajta: ő még nem volt, de szeretné kipróbálni milyen ha egy kukiscsajjal folytat szexuális aktust.A férfiak legnagyobb százalékát ez a fajta adja ki, 80-90% a akik nem hetero. De ő azt hiszi hogy hetero, közbe pedig csak egyszerűen biszex. Én azt mondom ha egy férfi lukat lát, azt neki kötelessége betömni, na így működnek, persze vannak kivételek, nem állítom, ez egy szubjektív vélemény. Áldás travinak lenni. Mert olyan plusz erőteret biztosít számukra amit egy feketén fehéren látó ember nem lát és nem is tudja a vágyait megélni, Ellenben egy travi a vágyak megéléséből gyűjt erőt és ebből is táplálkozik. Ezt sokan nem értik meg, hogy igenis mi többek vagyunk, mint egy játék akit ha megszereznek utána meg eldobható. NEM vagyunk játékszerek. Áldásként tudjuk megélni ezt a lehetőséget hogy férfi testben tudunk Nővé válni, ami fantasztikus dolog, mert sok Nő női testben nem tudja kamatoztatni a nőiességét és itt a külső és a belsőre egyaránt gondolok. Mert a nők elférfiasodnak és a férfiak elnőiesedése a mára már, töretlenül ívvel felfelé. Én azt látom, hogy mosódnak ezek a vonalak, nem hiába említettem a 80-90% férfiak biszexualitását. És hol találnak menedéket? a kérdésre a válasz egyszerű a traviknál. Mivel a női szerep átváltozóba van és szerintem ez már viszafordithatatlan folyamat, szóval ha a férfi nem kapja meg ezt, akkor talál egy menedéket, ahol kap egy Nőiesebb nőt mint akár egy feleség vagy egy élettárs akire már nem úgy vágyakozik, mert teszem azt már nem hajlandó felvenni egy combfixe akkor kell neki egy travi. Végszónak csak ennyit I am What I am. mindenki ismeri a dalt. Vállaljuk fel amik vagyunk és büszkén mutassuk meg, hogy mi travik többek vagyunk, vágyainkat megéljük és oly rövid ez  a Földi élet, hogy ha nem így tennénk és csak átokként tudnánk felfogni ezt az életmódot akkor a transzvesztita mint olyan nem létezne. Létezésünk ereje az átok és áldásban rejlik a 21.században. Talán megéljük azt amikor ez az átok már nem lesz jellemző és nem ez kell majd a létezésünk erejéhez hanem az Áldás önmagában elég lesz. Amíg ez nem következik be cipelnünk kell az átok keresztjét, Áldás és Átok? nem kell kérdőjel. 
transzicicus19#412014-05-31 17:27:37
Szia szívem! Mindenképp méltósággal és emelt fővel viselem és vállalom azt  aki/ami vagyok! :) Liababy hozzászólásában ott az igazság,hogy aki élvezi ezt,az nem tudja átokként felfogni,mert meg tudja saját magának könnyíteni napjait! Rugalmasság-türelem-kitartás-jó hozzáállás! :) Bátran viselem a Travi jelzőt,és valahol büszke is vagyok rá! :) 

Ölellek szívem :* 
travifull#402014-05-31 17:25:00
Válasz a(z) 39. üzenetre:

Szia!

Köszönöm hozzászólásodat és igen igazat kell adjak hogy nem pusztán a fizikális nőiesítés a lényege a dolognak!
Örülök hogy jól érzed magad traviként és mondhatni áldásként éled meg de ne feledd hajszál választja el ezt az állapotot attól hogy átok legyen egy travi mindennapja de ez nagy vonalakban mindenkitől saját magától függ!
Viseld méltósággal a TRAVI jelzőt!
Baráti ölelés!
Travifull! :* 
transzicicus19#392014-05-31 15:20:28
A(z) #39 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
tslover#382014-05-31 08:06:53
!kep:http://www.eropolis.hu/imgs/USERGALL/8/USRf_86afd7a/60f799.jpg
Ez egy sokaknak új keletű életforma? Speciel engem nagyon vonzotok travik, mert nagyon nőiesek tudtok lenni, az átlag nőknél ezerszer nőiesebbek!!! Szerintem a legtöbb férfi vonzódik is hozzátok, csak nem merik bevallani talán még maguknak sem. Szerintem nem kell egy travinak sem sajnálnia magát . Az élet múlandó, élvezd ki míg lehet. Nekem ez a fő jelmondatom! Sziasztok!
bixsex#372014-05-20 16:10:00
Válasz a(z) 36. üzenetre:Áldásom rád Kedves.

[1-60] [61-96]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3140BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba7780Biszexuális vagy, be kell lépned!

#perverzgreti310perverzek
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1210Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba410Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba4950Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3340Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#phantom110Beszélgetés
Ajánlott szobák
#profi_csajok510Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik200Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba1710Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.