fiatal pasik az idősebb nőkért alapítvány:)

itt vagy: Eropolis > Belváros > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

fiatal pasik az idősebb nőkért alapítvány:)
22 éves fiatal férfias jóképü pasi vagyok.Keresem január óta szeretőmet ezen az oldalon,egy tőlem idősebb,30as vagy 40es,de ha jól tartja magát akár egy 50es hölgy személyében. És nem találom!!!Vagy szóba se álnak velem,vagy vmi kivetni valót találnak mindig.Miert nem tud egy 22 éves fiatal férfias jóképü pasi egy sexpartner kereső oldalon ilyen hölgyet találni magának... Várom a reményeim szerint megoldást adó hozzászólásokat. Kösze
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
zenemano#502010-07-26 23:38:28
*#49 swbuli:*

Köszönöm, én is így gondoltam... csak az a szomorú, hogy még a szavak és a 2 dimenzió szintjén se kapunk esélyt arra, hogy megismertethessük magunkat a másikkal... És itt nem egyszeri elutasításokról van szó mert... pl. nem ér rá a másik, vagy elfogyott a regimentje, akarom írni levélkerete...
De persze még mindig jár az elismerés a tisztelt kivételeknek.  ;-) 
swbuli#492010-07-26 15:44:08
Fiatal, vagy érett? Nem ezen van a hangsúly...kisugárzás. Ránézek, beszélgetünk, figyelem az arcát, a mozdulatait...vagy kívánom őt, vagy nem...kortól függetlenül.
zenemano#482010-07-26 00:34:38
*46.hsz | bicska:*
... igazad van, ezt én se értem. Ezek szerint egyesek nem tudnak a szeretkezésben *"jelen lenni"*, hanem a félelmeik, elméjük irányítja.
Szerintem az értelmi, érzelmi, érzéki szintközelség a fontos ilyenkor és ez meglehet 20 év korkülönbség esetén is. Persze ami nem megy, nem szabad eröltetni.
És üdv a táborban!  ;-) 
krisz9840#472010-07-25 00:59:26
Válasz a(z) 45-es üzenetre:

Köszönöm Varnyu.
Akkor már csak azt kellene elérnünk hogy eme (íratlan) szabályokat a többség elolvassa,értelmezze majd magáévá tegye ezen az oldalon is.
 :-D 
bicska#462010-07-25 00:33:24
Szerintem egy fiatal pasi is tud annyit törődni egy nővel, még az ágyban is, mint idősebb társaink... Én szívesen kényeztetnék nálam érettebb hölgyeket...  ;-) 

Nem értem azt sem, hogy miért keverik bele a nők a gyerekeiket ebbe a témába folyton...
varnyu#452010-07-24 22:26:32
Válasz a(z) 43-es üzenetre:

Van pár a neten leirva  :-) 

Netikett
A viselkedés (íratlan) szabályai az Interneten
(Forrás: euroASTRA)
1.szabály	Szeresd felebarátodat ... és nyugodtan tegeződj!
2.szabály	Viselkedj úgy az Interneten, mint a valós életben!
3.szabály	Ne feledd hol vagy, a becenév mögött bárki lehet! Magyar fórumokon használd a magyar nyelvet, más fórumokon az angol ajánlott!
4.szabály	Légy figyelemmel mások idejére, ne "lógj" a neten, fogalmazz röviden!
5.szabály	Hidd el: többen olvasnak, mint írnak! Te azoknak is írsz, akiket nem is ismersz!
6.szabály	Oszd meg tudásodat másokkal, segítsd a kezdőket, kérdezz bátran a tapasztaltabbaktól!
7.szabály	Kerüld a trágár szavakat, a fellángolásokat! Ne hagyd, hogy indulataid befolyásoljanak!
8.szabály	Légy figyelemmel mások magánügyeire, érzéseire, neked is lehet rossz napod!
9.szabály	Ne élj vissza a hatalommal, a hatáskörhöz felelősség is társul!
10.szabály	Légy elnéző mások hibáival szemben, de figyelmeztesd őt!
11.szabály	A szabályokat te is alakítod, javaslatodról értesítsd a rendszergazdát!
wizimano#442010-07-24 21:55:25
Üdvözlök mindenkit,sziasztok:)Szorgalmasan olvasgattam a hozzászólásokat,engedjétek meg,hogy én is elmondjam a saját véleményemet,érzésemet a témával kapcsolatban.Nem vagyok fiatal,47.évemben járok,férjem 38 éves.15 éves házasok vagyunk:)Engem is nagyon sok fiatal fiú keresett meg,és szinte fájt,hogy el kellett utasítanom közeledésüket.Nekem huszonéves a fiam,és őszintén megmondom,épp ez tartott vissza az ismerkedéstől.Én a gyerekemet látom a fiatal férfiakban,de soha nem kételkedtem abban,hogy tudnak annyit/ha nem többet/,mint a saját nimbuszuktól megdicsőült korosabb férfiak.Ennyi a történetem,köszi,hogy elolvastatok.
Sziasztok
krisz9840#432010-07-24 20:44:29
Válasz a(z) 41-es üzenetre:

Igen ezt más én is észrevettem. De..
Ami nálam sürün szokott lenni az hogy belép/belépnek chatre majd 3-8 mp-mulva kilép. 
Ha köszöntem már addig ha nem. 
Szóval szerintem azért sokszor csak B....k az emberek és nem a chat a hibás sajnos  :-( 

Szerintem be kellene vezetni egy chatetikettet.  :-D 
De ez csak az én véleményem.

Krisz
zenemano#422010-07-24 19:36:51
Ezért fújom már egy ideje:
*...a CHATET jó lenne már fejleszteni a sok SMS meg reklámbevételből, mert TRAGIKUS állapotok (fagyás, lassulás és sorolhatnám) uralkodnak el rajta sokszor!*
dundimasszor#412010-07-24 10:34:35
Kedves férfiak!
Figyelmetekbe ajánlok egy problémát, ami esetleg magyarázat lehet a meg nem válaszolt privire.
Tegnap éjjel privire hívott valaki, én beléptem, de az általa írt 4. (!!!!!) sorig nálam egyetlen sor sem jelent meg. Ezt már többször észrevettem más beszélgetéseknél, de eddig azt gondoltam, csak az első sor nem jön át.De ezek szerint jóval több!
dundimasszor#402010-07-24 08:49:15
Válasz a(z) 35-es üzenetre:

Azt sajnálom, hogy többségében ilyen tapasztalatokkal rendelkeztek. Nem mondom, hogy én értem ezeket a nőket, mert nem értem. De higgyétek el, vannak még normális nők, csak a jelek szerint tovább tart megtalálni őket.

Én úgy gondolom, a kb. 25 feletti férfiak már nem számítanak igazán fiatalnak, addigra már van annyi tapasztalata, hogy - ha akar - odafigyeljen a partnerére, hogy legyen orgazmusa. A minőség meg majd idővel javul, ha hajlandó tanulni.  :-) 

Az viszont tény, hogy a 25 év alattiak többsége (kivételek mindig vannak!!!) nem ennyire figyelmes, nem így gondolkodik. Tapasztalat, mert én engedtem a csábításnak, de végül mindig csalódnom kellett bennük.
dundimasszor#392010-07-24 08:48:00
A(z) #39 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
dundimasszor#382010-07-24 08:46:46
A(z) #38 hozzászólást a hozzászóló vonta vissza.
zenemano#372010-07-24 02:55:55
*35.hsz | jock:*
Szívemből beszéltél bajtárs. Nagy-nagy riszpekt és köszönet, hogy leírtad meglátásod! Veled együtt már 5-en vagyunk!(?)

Még a végén lehet ezért a fórumért érdemes lesz olykor visszanézni EP-ra!  ;-) 
Kitartás ecséim, eljön még a mi időnk!
Áldás!
zenemano#362010-07-24 02:48:52
*Válasz a 26-es [nudista-baratokat
], a 27-es [krisz9840] és a 16 & 21-es [seifer] üzenetre:*

Istenem, már azt hittem egyedül maradtam ezzel a látásmóddal. Nem vagyok "homokzsák", de én mondom "keblemre ecséim"! Nálatok az összes pont.

Szó szerint ez megy (persze nem csak itt) és aki rá mer lesni a reglapomra, láthatja kronoLOGIKUSAN, hogy (az előttem szólóékhoz) hasonlók az állás-pontjaim és tapasztalataim.
Persze óriási nagy tiszteletem a roppant kevés kivételeknek.

Ami még viszont tény: *a CHATET jó lenne már fejleszteni a sok SMS meg reklámbevételből, mert TRAGIKUS állapotok (fagyás, lassulás és sorolhatnám) uralkodnak el rajta sokszor!*
jock#352010-07-24 02:23:13
26-os hozzászólásban benne van minden.
Én mindjárt 27 leszek, nem csak idősebb nőket KERESTEM, és mégis mindig mehettem a picsába, mert nem vagyok még 30.
Egy nőnek megnéztem az adatlapját, nem írtam semmit, de írt egy levelet (34 éves volt), amiben annyi állt, hogy kár, hogy "fiatalka" vagyok.Nem tudom ezt minek kellett közölni, de válaszoltam, hogy megígérem fiatalabb már nem leszek...
Gondolkoztam, hogy ha a legtöbb nő min. 10 évvel idősebb pasit akar, akkor szétnézek a 18 évesek között...én kis naiv...szinte csak türelmisek (az meg tényleg vicces, hogy azok is válogatnak, kortól függetlenül (ne cigizz, nem lehet szakállad stb..) ). Amelyik nem volt türelmis, és tetszett is, az éppen több 50-es biszex pasit keres. Nem 1-et, többet.No comment.
Minden nő apakomplexusos...
Én azt mondom neked dnbgaborka, hogy felejtsd el az internetet. Itt írhatod, hogy többnek nézel ki, érettebben gondolkozol, le se szarják. Személyesen viszont már van esélyed bizonyítani!
Ha meg egy nővel kedves, és megértő vagy és jókat beszélgettek, akkor vigyázz!!! Ugyanis hajlamosak ilyenkor megtartani a kis "buzibarátjuknak", mert hogy milyen aranyos és kedves vagy. Ha viszont kicsit flegmább akkor érzik a "férfierőt"...
Nézz szét a világban...az a nő akinek olyan pasija van, aki meg se érdemelné azt a nőt, csalja, lekezeli, szemét vele, esetleg néha meg is üti, érdekes módon az a nő halálosan szerelmes.
Nézd meg azt a nőt akinek kedves, megértő, szerető párja van, aki nem fél kimutatni, hogy igenis szereti a nőt, ott érdekes módon a nő kezd el félrelépni, flegmulni, mert vagy nem férfias neki így a párja, vagy szimplán csak nyeregben érzi magát. Ennyit arról, hogy mennyire fontos egy nőnek a figyelmeség, kedvesség, és megértés..ha néha nem lépsz fel kicsit flegmábban, gyengének tart, és kurva gyorsan meg fog unni...ugye egy kapcsolatban az irányít akit kevésbé izgat  :-) 
Az is lehet, hogy mire betöltjük a 30at, addigra úgy lesznek vele, hogy rákattannak a huszonévesekre (kurvára nem lepődnék meg...)

(és csak így zárójelben:22 éves korom óta nem kezdek úgy neki a szexnek,, hogy nem juttatom el a párom a csúcsra a számmal.És ha szex közben is sikerül neki, akkor az már alapból 2.. ezt csak azoknak jegyeztem meg, akik szerint a huszonévesek nem elégítik ki a nőket..)

Szép estét mindenkinek!
dreamhomenewwebcamsite#342010-07-24 01:12:28
A(z) #34 hozzászólást egy arra jogosult személy letiltotta.
bugocsiga#332010-07-23 20:59:31
Azért mert itt csak kamusok vannak.Aki meg elmenne veled az pénzért,de még ő is válogat.
liliom#322010-07-23 20:45:14
Sziasztok!
Már többször égető vágyat éreztem,hogy reagáljak egy-egy fórum témára.Most tényleg megteszem.
43 éves,szégyenlős,erős önbizalom hiánnyal küzdő,3 gyermekes,de nagyon boldog házasságban élő nő vagyok.Bár még nem régóta,de a férjemmel együtt gyarapítjuk az Eropolis táborát.Mi kimondottan 40 év alatti pasit keresünk.Bevallom őszintén nekem nagyon jól esik,ha egy nálam fiatalabb /ne adj Isten, jóval fiatalabb!/ srác figyel fel rám/ránk/.Talán azért mert egy pillanatra még el is hiszem,hogy a férjemen kívül másnak is még mindig vonzó,kívánatos lehetek.
Próbálkoztam is szorgalmasan válaszolni mindenkinek,aki rám emelte tekintetét.
Így aztán "összefutottam" jó pár 20-as,30-as pasival.
De:Van néhány dolog ami időnként elveszi a kedvem a további ismerkedéstől.
Amikor hosszabb-rövidebb eszmecsere után kiderül,hogy arra sem vette a fáradtságot,hogy elolvassa az adatlapom.
Amikor arra is fény derül,hogy ő is csak egy kóbor numerát szeretne,persze a "fölös" 3.nélkül.
Vagy amikor szinte vérig sértődik,hogy miért kérek tőle arcképet.Miért nem elég egy kép a farkincájáról?!
Bocsi,de azért,mert nekem fontos hogy az arcát /és esetleg még az egész testét is/látva,megtudjam, 
hogy meg van-e benne az a valami,amitől esetleg megkívánom Őt.Azután persze jöhet a farkinca is.:)
Félreértés ne essék,nem Brad Pitt hasonmását keresem,de szükségem van rá,hogy valami vonzó legyen benne.
Lehet hogy én egy ilyen perverz nőszemély vagyok?És ha mégis megkapom a képet,és nagyon nem jön be,szinte fájdalmat érzek,amiért el kell utasítanom.Istenem miért is vagyok ilyen válogatós?!
Pedig tudom,van olyan, aki szerint tegyem össze a kezem,hogy egy fiatal pasi szóba állt velem.
Na ha ezen már túl vagyunk és minden tökéletesnek tűnik,privizés közben törli magát.És ez nem egyszeri eset.
Az is nagyon fincsi,amikor többszöri beszélgetés után,/fejben már tervezem a találkozás esetleges időpontját/egyszer csak nem jelentkezik többet.Belép,kilép,többször is,de nem keres.Én meg bocsi,de senkire nem fogom ráeröltetni 
magam/magunk/.Szintén volt rá példa,hogy már túl voltunk az első személyes találkozón is,pár napig még sms,msn,beszélgetés,/itt már a konkrét helyet és időpontot szervezgettem ahol megtörténik az a bizonyos dolog/és utána semmi.Nem keresett
többet.Ő is belép,kilép,de semmi.Nem az a baj,ha meggondolta magát,vagy közbe jött valami.Ettől még nem leszek öngyilkos.De azért elvártam volna,hogy bocsi,de ez mégsem jön össze.
És hogy azért magam is a sárba gyalázzam /hisz csak egy gyarló fehérnép vagyok/,bizony vannak olyanok,akikkel csak beszélgetni szeretek.Jó fejek,kellemesen eltudok velük dumcsizni,de nem tudom elképzelni,hogy közelebbi kapcsolatba kerüljünk.Sőt,nálam is előfordult /főleg amikor még nekem is csak 2 levelem volt/hogy nem írtam vissza mindenkinek.De bevallom most is.Főleg ha az ország másik feléről keresnek,vagy kitöltetlen adatlappal próbálkoznak,vagy ha azt a 2 nehezen kipréselt mondatot is 10 helyesírási hibával írja le,ha csak simán bunkó.stb.Ezúton is elnézést kérek mindenkitől,akinek nem válaszoltam!
De ez nem korfüggő.Persze még bőven lennének sztorik,de röviden csak ennyit szerettem volna kibeszélni magamból.
De egyenlőre nem adom fel.Már csak a férjem miatt sem.Nagyon szeretem Őt,és nagyon Szeretném,ha teljesülne a vágya /ami mindkettőnk vágya is egyben/.Így aztán továbbra is keresem azt megfelelő fiatal pasit,aki midezek ellenére még szóba áll velem.
Üdv Mindenkinek és eredményekben gazdag keresgélést kívánok!
varnyu#312010-07-23 14:26:55
Válasz a(z) 26-es üzenetre:

Sajnálom, hogy ilyen rosszak a tapasztalataid.

De azt tudom, hogy vannak olyanok, akiknek ennél azért sokkal jobbak vannak, lásd pl. Alessandros hozzászólását.

Biztos, hogy a nőkben sok hiba van. De azt nem irom alá, hogy *mindegyikben*. És az is valószerűtlen, hogy Te csak a "rosszabb" nőkkel találkoztál idáig.

Van egy mondás: amilyen az adjon isten, olyan a fogadj isten. Erről annyi jutott az eszembe, hogy milyen lehet a Te adjon istened, ha kizárólag csak a rossz fogadj isten választ kapod rá ...
alessandros#302010-07-23 09:52:21
Hali!
24 vagyok, de eddig csak tőlem idősebb nőkkel hozott össze a sors. 30-40 között. Szóval nem lehetetlen, csak kitartás!  :-) 
Az előttem szólóknak sajnos igaza van, nagyon sok az éretlen ember, főleg fiatalabbak között. Nem csoda, hogy nem valami nyitottak a dologra. Próbálj inkább személyesen ismerkedni velük, és akkor ők is látni fogják, hogy komolyabb vagy a többinél!
xlady#292010-07-23 09:30:09
Sziasztok!

Nem lehet,hogy ennek csak egy oka van??? Mégpedig az,hogy Ti fiatal fiúk az érett nőt keresitek....egy nő miért ne kereshetne érett pasit?? Én sem szívesen ismerkedem nálam 10-15évvel fiatalabbal, egyszerűen csak azért,mert zavar a korkülönbség!!
dundimasszor#282010-07-23 09:01:52
Válasz a(z) 26-es üzenetre:

Őszintén sajnálom, hogy ennyire rosszak a tapasztalataid. Nem vonom kétségbe, hogy biztosan sok igazság van abban is, amit te írsz. De én (mi) a másik oldalt látjuk és tapasztaljuk nap mint nap.

Elnézést, nem szoktam vulgáris lenni, de nem tudom máshogy érzékletesen kifejezni magam...

Ahogy írtam már, én soha nem utasítottam senkit vissza kapásból a kora alapján, úgy gondolom egy esélyt mindenki megérdemel. Mégis az esetek 99 %-ában beigazolódott, hogy nem hozzám való az illető, mert 
- nála a dugás tényleg csak dugás, 
- kapcsolat? ó isten mentse őket tőle, csak felelősség és kötöttség nélkül akar dugni, 
- lehetőleg azonnal, nem érdekli ki-mi vagyok, csak legyen egy lyuk, ahová bedughatja, és a száj aki leszopja,
- nincs orgazmusod? hogyhogy? neked is ugyanannyi időd volt mind nekem....
- és jönnek a sablon dumák: "ezt te hozod ki belőlem", "még soha nem fordult ilyen elő"
- előjáték? 5 perc simivel letudva
Hát köszönöm, ezt nem kérem. 

Nem akarok általánosítani, mert itt is vannak kivételek! De a többségre sajnos ez a jellemző (és ez még csak nem is életkorfüggő, a legtöbb férfi így gondolja!).

Még ha "csak" egy szeretői kapcsolatot is keresek, ugyanúgy elvárom mint bármely más kapcsolatban, hogy emberként és nőként is tiszteljenek, és eszerint bánjanak velem. Természetesen ez visszafelé is működik részemről.

Nagyon jól megfogalmaztad: 
"szeretőként is az a jó szerető, aki úgy törődik a nővel akár egy társ, csak éppen elfogadjam, hogy annak a nőnek van egy impotens férje is!" (bár az impotensség nem törvényszerű a férj esetében, más okok is hozhatnak ide bárkit).

Én sem tegnap kezdtem a keresgélést, volt elég sok jelentkező, nagyon sokakkal beszélgettem, volt jónéhány randim és néhány próbálkozásom is, mégsem találtam meg a mai napig sem azt, aki olyan hatással lett volna rám, hogy hosszú távon el tudjam vele képzelni a kapcsolatot. Valami bibi mindig volt, sokszor az idő és a hely nem volt összeegyeztethető, de ha ez mégis, akkor a szex volt az, ami meg sem közelítette az általam elvártat. És ez életkortól függetlenül így van! Lehetett huszonéves vagy 50-es is. 

Azt pedig valóban sajnálom, hogy a mai fiatal lányok hozzáállása ilyen. Ez egy komoly probléma, de nem akarok belemenni ennek fejtegetésébe, mert ez már szociológiai, társadalmi kérdéseket vet fel.  :-) 
krisz9840#272010-07-23 08:22:08
Válasz a(z) 26-es üzenetre:
Szia.
Nos azt kell hogy mondjam nagyon jól és öszintén irtad le az itt lévő dolgokat.
Én kb 2-3 éve jöttem ide de most minden oldalon legalábbb 4 türelmi zónás (kis) lányt látok. És ez is egy nagyon szomorú tény szerintem.
Illetve az is hogy 30 privi hivásból jó ha 1 emberrel tovább lehet jutni a varázslatos 3-mondatos határon.

Hajrá a blognak mindig olvasom  :-D 

Üdv
nudista-baratokat#262010-07-23 08:16:23
Végre valaki, aki blogot nyitott ebben a témában. Már régóta szerettem volna leírni a saját tapasztalataimat. Előre szolok, vulgáris szavakat fogok használni. Mert a kedves, nyájas stílusra senki nem figyel! Egyedül akkor, ha nyíltam és őszintén kimondom, amit gondolok. Azt is megmondom, lehet, hogy úgy fog tűnni, lebecsmérlem a nőket. De nem! Egyszerűen ezek a tapasztalataim, akinek nem inge, ne vegye magára!
Drága barátom „dnbgaborka”. Huszonkét éves vagy? Hát elárulom neked, én 28 és még ma is ugyanezzel küzdöm, amivel te! Jómagam is huszonkét évesen kezdtem a neten ismerkedni. Akkoriban még lehetett. Találtam is szerelmet. Ez is megérne még egy misét. De amióta szakítottunk (Ennek már négy éve.) újra visszatértem a net világába és hát a feje tetejére állt itt minden!
Lássuk a korosztályodat. Nem egy 15-25 éves korba tartozó nővel beszéltem, akik nyíltan kimondták: már most 35, 40, 50 éves pasit keresnek. Vajon miért? Hát pénzért, azért! Az anyagi biztonságért! Ma már minden nő ezzel indít: Kor? Honnan? Ebben a stílusban! Még a 35 év feletti nők is így! Ez ma már a trend! És persze meg vannak sértve, ha szándékosan terelem a témát. Már a tévéből is az folyik, hogy egyre több Huszon éves pasinak van szorongása (Igen már a pszichológusok mondják) mert már Huszon éves korukban teljesíthetetlen követelésekkel álnak elő a nők! Lássuk mik is ezek a saját tapasztalataimra alapozva. De leszögezem, hogy nem csak a fiatalokra gondolok most! Hanem a teljes hat és fél év tapasztalatát veszem alapul, amikor összegyűjtöm eme el verásokat.
•	Legyél 180 magas, izmos, legalább 80 kiló!
•	35 év alatt ne is reméld, hogy szóba állok veled!
•	Ha van, pénzed talán mégis beszélhetünk!
•	De pénz nélkül? Ugyan! Addig jobb, ha meghúzod magad a sarokban kisfiam! Majd ha lesz állásod-házad, kocsid, addigra szépen be is töltöd a 35 évet, na, akkor már talán érdekelsz! Akkor már talán odafigyelek a belsődre, de addig pápá!
•	Ja és persze jobb, ha nem leszel egy szorongó, impotens alkoholista addigra, mire ezt elérttet! Mert akkor aztán megintcsak pápá!
És persze ott vannak a farok méret mániás nők! Mert rollúk se feledkezzünk meg!
•	Ne viccelj már! Nem (legalább) 20 cm a farkad? Ugyan ne nevettess! (És ilyenkor jönnek a szándékos megalázások. Az átlagos méretemre. Nem írom le mennyi, nem kicsi, átlagos!)
Beszéltem én olyan nővel, aki nyíltan kimondta, hogy Ő nem bánja, ha a pasi egy tahó paraszt! Ha egy kigyúrt állat, neki az kell! A stílusát meg eltűri. Egy másik nő legjobb tanácsa az volt várjak még 7 évet! 35 évesen már észrevesznek, mert addigra már észbe kapnak azok is, akik addig lehurrogtak. Ész bekapnak, hogy most már pasi kéne! (Hét év?) Addig meg járjak sörözni! Magyarul ássam el magam és szerencse, ha nem leszek alkoholista!
De ott van egy másik véglet. A negyvenes korosztály. Épp ma beszélgettem egy 40 év körüli nővel, aki arról panaszkodott, hogy a 40 éves pasik nem értenek a szexhez, hogy mennyire nemtörődömök stb., stb., és még hosszan beszélgettünk. Röviden összefoglalva a 40 –es pasik pszichés alapon impotensek!  A pszichológiában ezt így hívják.
Engem bezzeg leóvodásozott a magam 28 évével. Mondván: neki 40-50 év közti pasi kell! Hát nem ironikus?
Sok előttem szóló nő kiemelte, hogy a nők belső értékeket keresnek. Ugyan! Üres duma! Kor? …Honnan? Pápá kis ovis! Na, itt aztán lehet ezeknek a nőknek belső értékeket taglalni! Undorítónak tartom, hogy három sorból és egy számból, megítélnek…
De hogy pozitív példát is mondjak, mondok azt is! Persze ilyen nőt is évente egyszer találok. (Ismétlem hat és fél éve keresgélek a neten!) Ez az a típusú nő, akikkel soha senki nem bánt jól! Se gyerekkorukban se később. Egy mostanra rég megromlott házasság, impotens férj, és rettentő kevés önbizalom… igen az ilyen nő talán elfogad. S mert már rendelkezik anyagiakkal, így mostanra már inkább a szeretetre, szenvedélyre vágyik. De nehéz erre a típusra találni!  Az önbizalomhiány, a megkeseredettség miatt rejtőznek, s ritkán vetemednek netes társkeresésre vagy csak szeretőt keresni. Szerény véleményem szerint szeretőként is az a jó szerető, aki úgy törődik a nővel akár egy társ, csak éppen elfogadjam, hogy annak a nőnek van egy impotens férje is!
S mielőtt sok nő most megdobálna, hogy mégis mit képzelek én, hogy arra biztatok itt bárkit, hogy hajtson a megkeseredett férjes nőkre. Azért azt elmondanám, hogy nem ez volt a célom! Mindössze a saját meglátásom szerint ez az a típus, aki elfogadja egy fiatal férfi közeledését.
Tehát összefoglalva „dnbgaborka” barátom, ne nagyon reméled, hogy a net világában találsz bárkit is! Előbb legyen meg az egzisztenciád: állás ház, vagyon, ja és persze jobb, ha nem leszel egy szorongó, impotens alkoholista addigra, mire ezt elérted! Mert akkor aztán megint mehetsz a fenébe!
lencsilany#252010-07-23 07:48:31
Az igazán jó szex a kölcsönösségen alapszik...Kölcsönös vágyon,megbecsülésen,ha csak pár órára is,de legyen kicsit "szerelem",maximális odaadás...Ha az egyik fél úgy érzi,a másik összetehetné a kezét,hogy ő szóba állt vele,hááááát...Kösz,inkább nem:)Megalázó lehet...Én is azon "bunkó nők" közé tartozom,aki nem vágódik kocsiba és indul sikító gumikkal,mert egy huszonéves félisten füttyentett:)Ugyanakkor nem kor függvénye a vonzalom...Hanem oly sok más tényezőé...Kémia:)Mosolygós szép hétvégét mindenkinek!
dundimasszor#242010-07-23 00:24:24
Válasz a(z) 20-es üzenetre:

Kedves mr-electro!

Nem tudom, kit bántottál meg, vagy kit sem, de az írásod magáért beszél. Ezért abban egészen biztos vagyok, hogy ilyen stílussal esélyed sem lesz egyetlen nőnél sem, bármilyen korosztályba is tartoznak. Egy örök igazságot ne felejts el: A stílus maga az ember!

Igen, nem vitatkozom azon, hogy vannak olyan nők is ezen az oldalon, amilyeneket te említesz. De legalább ennyi, minősíthetetlen viselkedésű és stílusú férfival találkoztam már, holott én senkinek nem adok erre okot, mindenkivel kedves és végtelenül türelmes vagyok. És mégis.....

Engedtessék meg nekem, mint az általad keresett korosztály egyik képviselőjének reagálnom arra, miszerint: "össze kéne tenniük az ilyen nöknek a kezét hogy egyáltalán egy ilyen fiatal srác probálkozik náluk". Nem értem, ha ilyen véleménnyel vagy egy nőről, akkor egyáltalán miért kezdesz vele? Keress olyat, aki megfelel az elvárásaidnak.

A nőket többségében hidegen hagyja, hogy jóképű vagy-e, vagy sem, ahogy az életkorodat sem tekintik mindent überelőnek. Mindez csak egy múló állapot, és nem dicsőség.  :-) 

Nem mi keressük a fiatal fiúk társaságát, hanem ők a miénket. Ezért nekem eszem ágában sincs összetenni a kezem, mert szóba állt velem. Kerestek már meg lélegzetelállító külsejű fiatal férfiak szép számban, de őszintén szólva, ha belül üres volt az illető, akkor nem tudott érdekelni. Az a "baj" a korombeli nőkkel, hogy nem szeretik a tartalom nélküli szépséget, mert az csak kb. 2 percig érdekes, utána halál unalmas tud lenni. 

És hidd el, találkoztam már itt a lapon is olyan 23 éves férfival, aki gondolkodásmódjában messze lepipál egy 40-est is. De sajnos ő a kevesek közé tartozik.
dundimasszor#232010-07-22 23:47:32
Válasz a(z) 21-es üzenetre:

Ezzel nem is vitatkozom! Teljesen igazad van!
varnyu#222010-07-22 23:21:13
Válasz a(z) 20-es üzenetre:

Kedves mr-electro:

Idézlek:

*"A nök többsége nagyképü és bunkó, tisztelet a kivételnek. 24 éves jóképünek tartott srác vagyok és olyan nök elküldenek a pi..ba hogy az már vicc, össze kéne tenniük az ilyen nöknek a kezét hogy egyáltalán egy ilyen fiatal srác probálkozik náluk."*

Ezzel kapcsolatban lenne pár gondolatom:

Az idézett bekezdésed stilusa önmagáért beszél. Ha valaki nő ezt elolvassa, ezután még messzebb fog Téged kerülni. De az nagyobb baj, hogy a korosztályodat is ... miattad. Mert nemcsak Te, hanem a nők is tudnak általánositani. 

Kár lesz pedig, mert van itt nagyon sok normális stilusú fiatalember is ...

A másik: ha az általad idézett nők olyanok, hogy az már vicc és esteleg össze kellene tenniük a kezüket, ogy egy ilyen tiszteletlen fiatalember méltóztatik szóba állni velük, nos akkor nem értem, hogy minek *ilyen szörnyű* nőknél próbálkozol???? Én ezt nem értem....

Szerintem keress az ilyeneknél sokkal szebb és csinosabb, vonzóbb, szexisebb nőket.

De ne csodálkozz, ha esetleg azok meg még szóba sem állnak Veled  :-D 

PS: sajnálom, hogy ilyen hozzászólás csúfitja el egy normális fiatal férfi által inditott fórumot ...
seifer#212010-07-22 22:50:57
Válasz a(z) 17-es üzenetre:Persze minden nő elvár valamennyi hódítást. Ezt viszont lehetetlen megadni ha még csak beszélgetést sem tudok kezdeményezni velük.
mr-electro#202010-07-22 10:09:48
Sziasztok, Én 24 srác vagyok , és én is egy jó ideje itt vagyok az oldalon és probálkozok ugyanezzel a korosztájal kapcsolatot keresni mint a fórum topicot nyitó srác és ugyanez a helyzet nálam is.

Azért mert fiatalaok vagyunk nem kell ugy ránk nézni mint egy gyerek, egy  22 vagy egy 24 éves srác is tud nyujtani olyat mint akár egy 40 éves férfi , söt... , de persze vannak kivételek is.

A nök többsége nagyképü és bunkó, tisztelet a kivételnek. 24 éves jóképünek tartott srác vagyok és olyan nök elküldenek a pi..ba hogy az már vicc, össze kéne tenniük az ilyen nöknek a kezét hogy egyáltalán egy ilyen fiatal srác probálkozik náluk.

Remélem nem bántottam meg senkit, de ez az igazság
triplaxxx#192010-07-22 08:46:49
Én is osztom a 16-os hozzá szólást,sajnos:(
gigajoe#182010-07-21 23:49:29
Válasz a(z) 16-es üzenetre:Teljesen igazad van  :-) 
dundimasszor#172010-07-21 23:43:22
Válasz a(z) 16-es üzenetre:

Nem tudok azoknak a nőknek a nevében nyilatkozni, akik nem reagálnak levélre, privire, mert én szoktam, mert soha nem lehet tudni, hátha pont az az illető lesz az, akiért érdemes..... De a saját véleményemet megosztom veled.

Azért mert a "fő profil" a szex, még nem kéne úgy tekinteni a nőkre, mint készen feltálalt fogásra, akikért a kisujjukat sem kell megmozdítani. Pont ezért ilyen sok nő hozzáállása, mert a férfiak egy része arra hivatkozva, hogy "ez egy szexpartnerkereső oldal", úgy gondolják nem kell a nőt meghódítani, csak füttyenteni egyet és már meg is kapja. De aki így gondolja, hatalmasat téved. 

Szerencsére találni intelligens, normális gondolkodású férfiakat, akiknek természetes, hogy a nőt minden körülmények között meg kell hódítani, csak addig sok "nem normálison" kell keresztülverekednie magát egy nőnek, míg ilyenre talál.  :-) 
seifer#162010-07-21 21:44:26
Sziasztok!

Pár szó a témához. A privik 90%-ban nem működnek ha nőt szólítok meg.Írhatok neki egy Hellot, Sziát vagy bármit a reakció az 0.Az indok többnyire, hogy "túl sok a bunkó, amiatt nem privizek"Emiatt miért nekem kell szívni?Vagy látatlanból én is bunkó vagyok?Illetve ha a hölgy ismerkedni akar azt miért csak a közös chatben tenné meg?Ott mindeki előtt zsírozzak le vele egy randit?Írjak levelet? Ok. 2 levél kevés és arra sem jön válasz csak el van olvasva és szevasz. 
Szóval hölgyeim nem kellene itt sopánkodni azon hol vannak a normális férfiak, miközben még egy beszélgetést is képtelenség veletek elkezdeni ezen az "ismerkedő" oldalon aminek a fő profilja a szex...ezt viszont sokan elfelejtik:P
gigajoe#152010-07-21 16:36:03
Teltkebel tecsak nenagyon irkálj,mi beszéltünk,láttál tetszettem mégsem mertél találkozni...ennyi..
varnyu#142010-07-20 19:47:05
Válasz a(z) 13-es üzenetre:
Válasz a(z) 12-es üzenetre:

Zsenge korom - 20 körül - legnagyobb szerelme 30 évvel volt idősebb nálam. Plátói volt, de csak a sors "kegyetlensége" miatt.  :-) 

Az a férfi lett számomra az etalon. Mindig olyan partnert szerettem volna. Mármint személyiségében.

A sors "fintora", hogy ezt sokkal később egy nálam jóval fiatalabb férfiban találtam meg, aki akár a fiam is lehetne biológiailag.

*Szerelmed:* én alávetem magam a páromnak (Uramnak), de nem azért, mert pl. pénze vagy egyéb vagyona fontos számomra. Hanem azért, mert olyan a személyisége, hogy ki tudta vivni a tiszteletemet  :-)  És ez nem életkor függő volt  :-) 
dundimasszor#132010-07-20 18:48:56
Válasz a(z) 12-es üzenetre:
Őszintén szólva nem értem. Odáig oké, és érthető, amíg érzelmek vannak a dologban. Ugyan nem értem hogy egy 50-60-as férfiban mi lehet vonzó egy 20 éves nőnek. Még én is nagyon meggondolom, ha a férfi 50 felett van! Nagyon jónak kell lennie ahhoz, hogy én vele el tudjam képzelni!
De csak a pénzért..... Nem lennék képes.

20 évesen halálosan szerelmes voltam egy 34 éves férfiba, de nagyon komoly érzelmek voltak, 3 évig tartott, és neki köszönhetem, hogy ma így gondolkodom a szeretkezésről, tőle tanultam mindent, ő indított el az érzékek útján. 
De nem hiszem, hogy egy 50 körüli férfiba bele tudtam volna szeretni, az már olyan, mintha a saját apám lett volna...
szerelmed#122010-07-20 18:40:54
Válasz a(z) 11-es üzenetre:
Szia!
Így értettem, pontosan.
De a nők is legtöbbször alávetik magukat a pasiknak,mert a pasinak van valamije,pl pénze,ami dominál a nőnek!
1 példa!
Mit akar a huszonéves csaj a nős, negyvenes ötvenes,hatvanas korosztálytól!?
dundimasszor#112010-07-20 18:24:22
Válasz a(z) 10-es üzenetre:
Szia!
A lelki "igényesség", úgy gondolom minden valamirevaló kapcsolatban fontos (kéne hogy legyen). A nők általában a lelkükkel is szeretkeznek, nem csak a testükkel, még akkor is, ha nem szerelmi kapcsolatban teszik. Fontos hogy Nőnek érezzék magukat, hogy ne csak egy szexuális tágyként kezelje a partnere. Nyilván az idő előrehaladtával a nő már fel is vállalja ezt az igényét, mert nem az hajtja, hogy minél több partnerrel bújhasson ágyba, hanem hogy az az együttlét minél felejthetetlenebb legyen. Sajnos a férfiak egy része, életkortól függetlenül továbbra is csak tárgyként kezeli a nőket, ezért azok a nők, akiknek fontos a szeretkezésük minősége igyekeznek az ilyen férfiakat elkerülni. 
Úgy sejtem így értetted a lelki "igényességet", és ebben teljesen igazad van.  :-) 
szerelmed#102010-07-20 16:27:43
Válasz a(z) 9-es üzenetre:
Szia!!!

A te/ti korosztályotok már lelkileg is sokkal igényesebb,nem csak az ágyban.
lelkileg sokkal nagyobb odafigyelésre vágytok,mind lelkileg,mind testileg.
dundimasszor#92010-07-20 14:05:40
Válasz a(z) 7-es üzenetre:

Pontosan! 

Meg kéne érteni (és az éretlenség ebben mutatkozik meg), hogy nem a kinézet vagy a méret az, amitől elalél egy nő. Ez max. huszonévesen jön be a lányoknak, aztán felnyílik a szemük. De 40 felé már eléggé jól tudja az ember lánya, mire van szüksége, és milyen férfi szükséges ahhoz, hogy ezt megkapja. Ennek bizony egyik nagyon fontos feltétele az intelligencia és az érett gondolkodás, ami feltételezi, hogy az adok-kapok játékban nem csak a kapok oldalt szereti élvezni az illető, hanem természetesnek veszi azt, hogy legalább annyit adnia is kell.

A "bocsi, ezt te hozod ki belőlem", meg a "soha nem fordult még elő" szöveg nagyon elcsépelt, egy valamire való nő csak nevet rajta, majd gyorsan elfelejti az illetőt.

Nem az a gond, ha idő előtt elélvez a partnerünk, hanem hogy ha utána valamiért "elfelejti" azt, kinek köszönheti azt az - esetleg nem mindennapi - élményt,és valamiért eszébe sem jut minimum viszonozni azt amit kapott. Az, hogy többet akarjon adni, már valóban csak azoktól várható el, akik felnőttek ehhez a gondolkodáshoz...
bombika15#82010-07-17 13:35:30
Saját tapasztalatomból kiindulva én is azt mondom ha mi nők mindent beleadunk akkor kapni is szeretnénk valamit. Mert ugye ha már a partnerünk esetleg hamarabb elélvezett mert ugye előfordul akkor ne menjen ki rágyújtani, vagy stb. Hanem figyeljen arra is oda, h mi nők is kielégüljünk. Legtöbbször ez az ami elmarad.
Aztán ott van még az a dolog amit sok éretlen huszonéves elkövet és mindenkire kivetítjük. Nemrég egy buliban megismertem egy hozzád hasonló srácot aztán itt beszélgettünk, mert ott akkor meg se mert szólítani. Azóta, hogy itt szóba álltam vele elszállt vele a ló és azt hiszi "ellen állhatatlan és minden nő azt várja csak h Ő nagy kegyesen megdugja".
Na ilyenektől mászik falra az ember és azt mondja bocsika de hanyagolj.
teltkebel#72010-07-17 08:12:50
Kedves Gábor!Dundimassor jól megfogalmazta kb én is igy vélekedem a fiatal fiúkról.mi 40es nők eltudunk varázsolni a szexkúltúránkal benneteket,viszont nemcsak adni ,kapni is szeretünk,nem elég az , hogy jól néztek ki ,esetleg nagy a szerszámotok, ha önzőmódon csak a saját orgazmusotok a lényeg a legszomorúbb azt gondolja a többség "mien jó vagyok"az ágyban-( üdv
dundimasszor#62010-07-06 11:34:17
Én 39 vagyok, a visszajelzések szerint nagyon jól tartom magam (igaz lélekben max. 25-nek érzem magam).  :-) 

Nem mondom hogy elzárkózom egy fiatalabb sráctól, de nagyon ritka az a huszonéves, akinek érett annyira a gondolkodása, amennyire én elvárnám. Sajnos a korodbeliek többsége nagyon éretlen, ugyanakkor pont itt a lapon találkoztam össze egy 23 éves fiúval, akiben nagyon megfogott a gondolkodásmódja. Vele bármikor szívesen találkozom, sőt...!  :-) 

De nem ez az általános, ezért gondolom némi előítélettel viseltetnek a korombeli nők a fiatal fiúkkal. Én annyi esélyt mindig adok, hogy beszélgetek az illetővel, aztán kiderül van-e közös témánk. Többségében beigazolódik az éretlenség, de néha vannak kivételek!
igenyes-srac#52010-06-22 23:22:24
Válasz a(z) 1-es üzenetre:

Szia Kedves Margo1023 !!!

Nagyon szimpatikusnak vélem a hozzászólásodat, tetszik hogy próbálod bátorítani a szép szavaiddal a sorstársamat, igen, sorstársam, én is hasonló cipőben járok, én is 22 éves vagyok, én is inkább az idősebb hölgyeket keresem, csak én már régebb óta. Ha semmi kivetnivalód nincs ez ellen a dolog ellen, akkor mit szólnál ahhoz hogy ismerjük meg egymást közelebbről, szeretnélek megismerni téged, aztán kiderül mi sül ki a dologból, szerintem egyikünk sem veszít semmit, nézd meg nyugodtan az adatlapomat, ha elnyertem méltó tetszésedet akkor írj egy üzenetet nekem, ha lesznek még kérdéseid hozzám, szívesen válaszolok neked, ha kép kell, azt is küldök, csak adj üzenetben egy elérhetőséget, várom a válaszodat, addig is kéz csókom hölgyem.
doyouwannaboy#42010-05-31 00:27:00
Szia,
Nekem az a tapasztalatom,hogy a 30-as, 40-es korosztály neten nehezebben ismerkedik a nálunknál fiatalabbakkal, mert egy adatlap alapján nehéz felmérni ki is vagy valójában, mind szellemileg, mind testileg. Értelem szerűen minden huszonéves, aki nálánál idősebb hölgyekre pályázik, azt mondja, testileg és ÉRTELMILEG nagyon fejlett, de az esetek jelentős részében kiderül, hogy azért az a 20 éves az tényleg annyi. Szóval én azt mondom neked, hogy IRL lehet könnyebben menne, amikor szemtől szemben ismer meg téged az adott hölgy és nem egy adatlapról. A trendy 16 évesek még arra mennek milyen szép szartartós nacija van a srácnak és milyen jól vasalja a haját, ellenben a 30-as 40-es nők már férfit keresnek, aki szellemileg is férfi és nem srác, ezt meg csak élőben tudod bizonyítani. Sok szerencsét!
zenemano#32010-05-30 18:01:09
Válasz a(z) 1-es (Margó) üzenetre:
Hát elég szomorú lennék ha 30-as, 40-es nők tartanának egy 22 évest a gyereküknek... márpedig ez a korosztály se nagyon veszi a fáradtságot, hogy reagáljanak a leveleinkre és ez itt a nagy gond.
És igen, az érettebb nők sokkal nyitottabbak és közlékenyebbek, így sokkal szívesebben kezdeményeznek feléjük a fiatalabb férfiak is.
De elég elszomorító, hogy a saját korosztálybeliek ennyire nem tudnak BOLDOGulni egymással...  :-( 
zenemano#22010-05-30 17:43:00
Sajnos az a helyzet, amit írtam én is a bemutatkozó szövegemben.
A nők többsége még mindig álomvilágban él... és semmi nem jó nekik. De a sírás az megy hogy a férfiak ilyenek meg olyanok, közben ugyanúgy megérik ők is a pénzüket.
S akkor erre írják majd azt, hogy rossz véleménnyel vagyok a nőkről, mintha csak az egyik fél lenne a hibás (=mi).
Az hogy így elvadult a helyzet a nők és férfiak közt itt és az életben is, ezért mindannyian felelősek vagyunk.
Elvárják a nők a tiszteletet, de ha ló betükkel is írod meg nekik az e-mail címed, akkor is .... rá, hogy egy mondatban tudassák veled a véleményük.
Ha tisztelettel fordulsz feléjük és gyengéden, akkor jön, hogy ez nem társereső oldal és túl nyálas vagy. Ha határozott vagy, akkor meg egy perverz állat jelzőt kapsz vagy hasonlót. "Szupcsi ugye?"
Sehol sincs a megértés, érdeklődés, kedvesség jele... szinte semmi esély, hogy emberileg is megismerjük a másikat... a sok elvárás szőtte szűrő miatt. Persze, igen van olyan is akinek elég ha egy darab hússal összefekszik és ez pont kielégítő számára.
DE olykor megéri türelemmel várni és keresni tovább, mert akadnak gyöngyszemek, s talán felbukkan az is, aki arra vágyik amit te tudsz adni Gábor. Ne add fel bajtárs!
"Részvéttel:"
Zsolt  ;-) 
margo1023#12010-05-30 17:04:55
Hello
Én inkább az ötvenes, de jól tartom magam tip. tartozom.
Azt gondolom a nők többsége a gyerekének tart,ami valóban igy is van, de azt gondolom egy huszonéves sokszor érettebb mint egy harmincas, vagy egy negyvenes pasi. Nekem semmi kivetni való nincs abban, ha egy ilyen koru srác szeretné megtapasztalni, hogy milyen az igazi szex... mert mi már élvezzük minden pillanatát. Ne add fel, megtalálod... csók margo.

[1-50]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba3760BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba101170Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba810Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba800Belvárosi szexmentes csevegő

#chatsex100Gloryhole, strapon minden ami szex
Ajánlott szobák
#homo_szoba5990Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba5262Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.

#darellka200Farokgyűrű
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba100Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok710Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3040Transzszexuális csevegő

#cdfatime100GANGBANG








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.