Az a bizonyos BI-ség

itt vagy: Eropolis > Biszex negyed > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

Az a bizonyos BI-ség
Pár éve foglalkoztat már a biszexualitásom, olykor elhalványul, olykor felerősödik, de kell e ez ellen küzdeni? Kell keresni a bi-ség kiélését? Ki hogy éli ezt meg?
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
mazochistaferfi#92017-01-05 13:50:16
Válasz a(z) 6. üzenetre:
Bocsi, de nem azért vagyok ilyen szűkszavú, mert szégyenlem magam, vagy titkolni szeretnék valamit, csupán azért, mert én BDSM élvező vagyok és ezt csak nagyon kevesen fogadják el.
Ez egy teljesen más világ, teljesen mentes az egoizmustól.
Nem csak a szex miatt élvezzük a másik részvételét, hanem sokkal tágabb értelemben.
Érthetőbben!
Én nem csak anális, orális értelemben élvezem a másik (Pl. Férfi) közelségét, hanem akkor is, amikor közös élvezetből mint mazo-t használ, vagy kiéli rajtam titkos vágyait.
Nem tudom, hogy mennyire voltam érthető?!
mazochistaferfi#82017-01-05 13:41:39
Válasz a(z) 5. üzenetre:
Én BDSM élvező passzív Bi. mazo Ffi. vagyok.
Ezért írtam, hogy kicsit más szemszögből!!
Én adott esetben nem csak a szexet élvezem egy férfivel, hanem mindent!!
Nem tudom, hogy érthető-e ez így??
csizso#72017-01-05 12:50:04
Válasz a(z) 3. üzenetre:Te egy szerencsés ember vagy, elfogadó és nyitott pár ilyen téren, gátlások nélkül megélheted a vágyaid/vágyaitok :) Ejjj de jó :)
csizso#62017-01-05 12:48:12
Válasz a(z) 4. üzenetre: Igen engem is érdekelne az a bizonyos szemszög... ne kelljen már könyötögnünk :D  vagy igen? :pirul:  
telihold69#52017-01-05 11:22:45
Válasz a(z) 4. üzenetre:Szia és milyen szemszögből? Kíváncsi lettem.  ;) 
mazochistaferfi#42017-01-05 06:34:09
Szerbusztok!!
Nagyon jó ez a téma és a hozzászólókkal is teljesen egyet értek mind amellett, hogy én egy picit más szemszögből közelítem meg a Bi. kérdést.
telihold69#32017-01-04 20:29:25
Szia.Bizony sose szégyelld, mert nincs mit.Kb 45 éve élvezem mindkét nemmel a szexet.Rengeteg a jó tapasztalatom  és alig van amire nem szívesen emlékszem.Nekem már összejött amiről ábrándoztál.Egyik barátomról megtudtam, hogy szintén hasonló érdeklődésű.Némi előkészítés után sikerült az áhított szex! Azóta sajna ritkán, de találkozunk.Így neked is lehet esélyed, hogy sikerüljön.
csizso#22017-01-04 11:14:39
Válasz a(z) 1. üzenetre: Köszönöm írásod :) De ha olyan közegben vagyok, ahol ezt nem tudják rólam és jobb csendben maradni úgy kicsit nehéz :) Pedig ha egy barátomról kiderülne, hogy hasonló cipőben kár, mint én... hmmmm :D
zoliter#12017-01-04 02:29:30
Bi? Erre én csak azt tudom mondani, szerencsés helyzetben vagyunk mi bi-k.  Élvezzük a szexet nővel, férfival több örömben van részünk mint a hetero vagy homoszexuális embertársainknak. Kell - e ellene küzdeni? Isten ments!! Élvezd ki minden percét ill. egy pillanatra se legyen bármiféle bűntudatod. 

[1-9]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba4351BDSM - extrém szexualitás
Ajánlott szobák
#biszex_szoba117132Biszexuális vagy, be kell lépned!
Ajánlott szobák
#maszti_szoba1511Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba510Belvárosi szexmentes csevegő

#szeretot-200Többes kalandok kamionban
Ajánlott szobák
#homo_szoba6850Meleg férfiak egymás között

#zso06100wc-d lennék Dunántúli bi/meleg pervi ffiak
Ajánlott szobák
#hetero_szoba55111Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#leszbi_szoba200Csak csajok, leszbikus kapcsolatok
Ajánlott szobák
#profi_csajok410Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik300Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba3530Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.