BDSM-FETISH-SZEX

itt vagy: Eropolis > Türelmi zóna > Forum

Ha elfelejtetted a jelszavad...
Ha még nem vagy tag...

BDSM-FETISH-SZEX
Várom a téma íránt érdeklődők jelentkezését,véleményét,tanácsait!
Hozzászólnál? Gyere és regisztrálj!
pioka#72006-12-31 00:24:44
Jó Önöknek, tudják miről beszélnek, én is nagyon szeretném érteni és élvezni, de félek már öreg vagyok kezdőnek!!
fetishboy#62006-12-15 18:01:25
Egyetértek lilla-lakk hozzászólásával,sokan keverik a kettöt.Azt hiszik ha egy nö dögös bör,lakk cuccba van az rögtön domina.Ez nem igy van ,én is imádom ezeket a ruhákat még sem vagyok dom!
nincs kép
ave#52006-11-30 09:51:26
A sub mivolt a személyiségből fakad, de el kell jutni oda, hogy felvállald, és ehhez kell partner, aki nem csak megérti, de ki is váltja belőled és magából az érzést, a vágyat, és a hozzá rendelhető örömöt. Bármennyire is jól nézel ki, vagy elfogadott vagy a környezetedben, flörtölnek veled, vagy még többet akarnak, de te hogyan add el magad annak az egynek aki kiegészíthet téged, nem ért félre, nem tekint valami másnak, és bezárulhat körülötted a kör....?????
pel74#42006-11-21 20:57:46
Egyet értek az első és a harmadik hozzászólással. Én is egyfajta fetish rabja vagyok, nagyon szeretek bepelenkázva lenni, és bepisilni. De az erőszakos játékokat,és a bdsm-et én sem szeretem. Vágyom már régóta egy olyan társra, aki szintén pelenka kedvelő, vagy elfogadna így engem...
andres#32006-11-15 21:33:39
Válasz a(z) 1-es üzenetre:Teljesen igazad van, más a kinky játékkedv mint a BDSM. Nem kell a domina-slav felállás, játék és szerepcsere az iagzi!
donka#22006-11-15 18:35:37
úrnőm. én gyerekkorom óta egy szép és kegyetlen dominát keresek. van ilyen úrnő?
lilla-lakk#12006-11-15 16:13:47
Szia,
Igazán nekem csak annyi lenne a hozzászólások, hogy nagyon sokan keverik a BDSM-et a fetishsel. A kettő teljesen különbőző. Én imádom a lakkot, latexet, de a BDSM-et nem. És mivel elég sokat járok lakkba, combcsizma.. sokan azt képzeli, hogy domina vagyok. Szeretek játszani, de nem fogok elfenekelni senkit és én se vágyom erre.És jó lenne, ha ezzel a dologgal sokan tisztába lennének.  :-) 

[1-7]



Ajánlott szobák
#bdsm_szoba2830BDSM - extrém szexualitás

#bepo2000100Különösen perverz
Ajánlott szobák
#biszex_szoba85101Biszexuális vagy, be kell lépned!

#tonyy69100Kismeret
Ajánlott szobák
#maszti_szoba600Eropolis hivatalos maszti szobája

#centrum_szoba200Belvárosi szexmentes csevegő
Ajánlott szobák
#homo_szoba5270Meleg férfiak egymás között
Ajánlott szobák
#hetero_szoba3530Heteroszexuális vadászterület, meleg és biszex mentes övezet.
Ajánlott szobák
#profi_csajok910Türelmi zónás csajok várnak

#profi_pasik100Türelmi zónás pasik várnak
Ajánlott szobák
#transz_szoba2320Transzszexuális csevegő








A felhasználói élmény biztosításához Eropolis cookie-kat használ. Tudj meg többet.     Rendben, elfogadom.